Handduksstång Mora INXX II Dubbel
Rek. pris 3 298 kr
fr.2 052 kr
Se priset!
Välj variant

INXX II Dubbel
2 052 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Mora INXX II Dubbel är utformad för att lyfta badrumsupplevelsen till nya designnivåer och för att skapa en bättre luftning. För ögonen en kompakt och stilren handduksstång med dubbla stänger som kompletterar Mora Armaturs produktserier.
Varumärke
MoraBeskrivning
Handduksstång Mora INXX II Dubbel är utformad för att lyfta badrumsupplevelsen till nya designnivåer och för att skapa en bättre luftning. För ögonen en kompakt och stilren handduksstång med dubbla stänger som kompletterar Mora Armaturs produktserier.
INXX II
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Produkttyp | Handduksstång |
| CC-mått | 800 mm |
| Bredd | 828 mm |
| Serie | INXX II |
| Höjd | 43 mm |
| Djup | 141 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Polerad Mässing |

