Handduksstång Mora INXX II Enkel
Rek. pris 1 318 kr
fr.1 256 kr
Se priset!
Välj variant

INXX II Enkel
1 256 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Mora INXX II Enkel är en praktisk handdukshängare med skarpa linjer och de runda former som skapar en stilren och tidlös design.
Varumärke
MoraBeskrivning
Handduksstång Mora INXX II Enkel är en praktisk handdukshängare med skarpa linjer och de runda former som skapar en stilren och tidlös design.
Lätt att installera och med Mora Armaturs kända varumärkeskvalitet skapar handduksstången en ikonisk detalj i badrummet.
INXX II
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
INXX II
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Montering | Skruvas |
| CC-mått | 500 mm |
| Djup | 81 mm |
| Höjd | 43 mm |
| Serie | INXX II |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Bredd | 528 mm |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Polerad Mässing |

