Handduksstång Scandtap StyleRust
2 395 kr
Vald variant
Färg:
Rust
BottenventilBottenventil Scandtap Steel Pop-up Universal Duo Rust
1 449 krHanddukskrokHanddukskrok Scandtap Style Rust
599 krToalettpappershållareToalettpappershållare Scandtap Steel Style Rust
1 299 krSpolknappSpolknapp Scandtap Steel Rust
4 865 kr
Style
Rust
2 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Scandtap Style är en handduksstång med två stänger i hållbart rostfritt stål. Modern design som matchar blandare och övriga accessoarer för ett enhetligt helhetsintryck.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Handduksstång Scandtap Style är en handduksstång med två stänger i hållbart rostfritt stål. Modern design som matchar blandare och övriga accessoarer för ett enhetligt helhetsintryck.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 15024 |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handduksstång |
| Färg | Rust |
| Material | Rostfritt Stål |
| Yta | Matt |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Steel Style |
| RSK-nr | 8754879 |
| EAN-nr | 7350086951646 |


