Handduksstång Smedbo Outline FK634 Rostfri
1 500 kr

Outline FK634 Rostfri
1 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång i polerad rostfritt stål. Praktisk och elegant med 4 vridbara armar för handdukar. Monteras vertikalt med dold fastsättning, 2 fästpunkter.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Handduksstång i polerad rostfritt stål. Praktisk och elegant med 4 vridbara armar för handdukar. Monteras vertikalt med dold fastsättning, 2 fästpunkter.
Ej avsedd för dusch.
10 års garanti
Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK634 |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Outline Lite |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 629 mm |
| Bredd | 407 mm |
| EAN-nr | 7391447048612 |

