Handduksstång Theofils Dijon Dubbel
fr.815 kr
Se priset!
Välj variant

Dijon Dubbel
815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000065T |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 580 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
