Handduksstång Theofils DijonRostfri Look
Rek. pris 555 kr
469 kr
439 krSänkt pris!
Vald variant
Yta:
Matt
Färg:
Rostfri Look
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dijon
Rostfri Look
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000071 |
| Yta | Matt |
| Färg | Rostfri Look |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 580 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Handduksstång |
| EAN-nr | 7332466052990 |
