Handduksstång Theofils Tours
fr.255 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Tours
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Theofils Tours är en stilren detalj för dina handdukar med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Tours är en stilren detalj för dina handdukar med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000047T |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Tejpas |
| Material | Metall |
| Serie | Tours |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 63 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Bredd | 633 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
