Handdukstång Duschbyggarna Gold
1 390 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Gold
1 390 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Duschbyggarna Gold är en modern handduksstång med en funktionell storlek . Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Gold är en modern handduksstång med en funktionell storlek . Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1810 |
| Produkttyp | Handdukstång |
| Material | Mässing |
| Bredd | 655 mm |
| Serie | Gold |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Gold |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138769275 |
