Dörrkrok Duschbyggarna Soft C1504
590 kr

Soft C1504
590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Dörrkrok Soft C1504 från Duschbyggarna är en modern upphängningskrok som hängs över en dörr.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1504 |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Dörrkrok |
| Material | Mässing |
| Bredd | 20 mm |
| Serie | Soft |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 40 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722867 |

