Dubbelkrok Habo Minerva
199 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelkrok Minerva från Habo är en elegant dubbelkrok av rostfritt stål med dold fastsättning för väggmontage.
Varumärke
HaboBeskrivning
Dubbelkrok Minerva från Habo är en elegant dubbelkrok av rostfritt stål med dold fastsättning för väggmontage.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16438 |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Minerva |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| Bredd | 100 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7317900164385 |


