Dubbelkrok Habo Poseidon Nivå
fr.159 kr
fr.112 krFrån 29 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Dubbelkrok Poseidon Nivå från Habo är en modern krok av rostfritt stål som skruvas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Poseidon |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| Bredd | 50 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Färg | Rostfritt Stål, Svart |

