Enkelkrok Habo Minerva
155 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Enkelkrok Minerva från Habo är en elegant krok av rostfritt stål med dold fastsättning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16437 |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Minerva |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| Bredd | 15 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| EAN-nr | 7317900164378 |


