Enkelkrok Habo Poseidon
fr.155 kr
fr.108 krFrån 28 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Enkelkrok Poseidon från Habo är en modern krok av rostfritt stål som skruvas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 49 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Poseidon |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| Bredd | 49 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Färg | Rostfritt Stål, Svart |

