Handdukskrok Beslag Design Base 200 2-Krok
Rek. pris 139 kr
fr.93 kr
Se priset!
Välj variant

Base 200 2-Krok
93 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Base från Beslag Design. Självhäftande för säker montering på kakel, klinker, sten och andra hårda ytor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handdukskrok Base från Beslag Design. Självhäftande för säker montering på kakel, klinker, sten och andra hårda ytor.
Recensioner
Teres LVerifierad köpare
för 1 år sedanLätt att sätta upp och den sitter på plats.
Eva-Lis WVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt fin, är som förväntad, snabb leverans.
Britt-Marie KVerifierad köpare
för 2 år sedanLinus LVerifierad köpare
för 2 år sedanChrister WVerifierad köpare
för 2 år sedanBra o billig
+ Vacker o snygg
+ Vacker o snygg
- Finns ej
Ann-Charlotte RVerifierad köpare
för 2 år sedanFyller sin funktion, snygg och enkel att sätta upp
Anne-Marie SVerifierad köpare
för 4 år sedanPrecis vad jag var ute efter.
Chantal ZVerifierad köpare
för 4 år sedanFina som jag har förväntat. Snabb leverans och jätte bra service med kundtjänst.
+ Fina o bra kvalitet
Natalie Verifierad köpare
för 4 år sedanStark klister och fint utförande
+ Fin färg
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 605222-21B |
| Montering | Självhäftande |
| Serie | Base |
| Typ | Krok |
| Djup | 30 mm |
| Längd | 90 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Mattborstad Rostfri, Mattsvart, Polerad Mässing, Polerat Krom |
