Handdukskrok Beslagsboden 248 Svängbar
fr.169 kr
Se priset!
Välj variant

248 Svängbar
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Svängbar trippelkrok från Beslagsboden. Finns i olika färger.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Recensioner
Johanna K W SVerifierad köpare
för 7 år sedanGenuina lite tyngre krokar med en finish och kvalitet som gör att de klär både ett modernt hem och ett hem med mer klassisk eller antik inredning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Montering | Skruvas |
| Material | Zink |
| Produkttyp | Trippelkrok |
| Djup | 96 mm |
| Höjd | 77 mm |
| Bredd | 36 mm |
| Färg | Antik, Krom, Matt Krom, Mässing, Svart |

