Handdukskrok Beslagsboden B23Mässing, Höjd: 42 mm
49 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
34 mm
Färg:
Mässing

B23
Mässing, Höjd: 42 mm
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok från Beslagsboden i olika färger och storlekar.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B233 |
| Färg | Mässing |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Bredd | 34 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Enkelkrok |
| EAN-nr | 7391447000382 |

