Handdukskrok BeslagsbodenBX1096 Vit
Rek. pris 227 kr
166 kr
Se priset!

BX1096 Vit
166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok tillverkad i rostfritt stål, vit matt. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BX1096 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | BX1096 |
| Höjd | 45 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Bredd | 180 mm |
| EAN-nr | 7391447045536 |


