Handdukskrok Blomus Areo DubbelPolerat rostfritt stål
469 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
blomusBeskrivning
Areo dubbelkrok från Blomus blir en stilren inredningsdetalj i ditt badrum. Den finns i två färger.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68818 |
| Yta | Polerad |
| Färg | Polerat rostfritt stål |
| Höjd | 55 mm |
| Längd | 100 mm |
| Material | Polerat rostfritt stål, Plast |
| Serie | Areo |
| Typ | Handdukskrok |
| Bredd | 60 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 4008832688188 |


