Handdukskrok Duschbyggarna Black C1101
410 kr

Black C1101
410 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Black C1101 från Duschbyggarna är en stilren enkelkrok med mattsvart yta. Den har en rund väggbricka som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Black C1101 från Duschbyggarna är en stilren enkelkrok med mattsvart yta. Den har en rund väggbricka som skruvas eller limmas upp på väggen.
Recensioner
LaraVerifierad köpare
för 4 år sedanJätte fin och bra kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1101 |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Höjd | 55 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Black |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Montering | Skruv/Lim |
| Antal Krokar | 1 |
| EAN-nr | 7340138722522 |
