Handdukskrok Duschbyggarna Classic
fr.420 kr
Välj variant

Classic
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Classic från Duschbyggarna är en enkelkrok i metall med klassiska former för det tidlösa badrummet. Den är perfekt för badrockar och de lite större handdukarna.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Classic från Duschbyggarna är en enkelkrok i metall med klassiska former för det tidlösa badrummet. Den är perfekt för badrockar och de lite större handdukarna.
Recensioner
Carina KVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och lättmonterad.
+ Lättmonterad
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Höjd | 65 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Serie | Classic |
| Djup | 65 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Antal Krokar | 1 |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
