Handdukskrok Duschbyggarna Dark Rose Dubbel
630 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose Dubbel
630 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Duschbyggarna Dark Rose Dubbel är en stilren dubbelkrok för det moderna badrummet. Den har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Dark Rose Dubbel är en stilren dubbelkrok för det moderna badrummet. Den har en rund väggplatta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2002 |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Dark Rose |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Dark Rose |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7340138769596 |
