Handdukskrok Duschbyggarna Dark Rose Mat
600 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Dark Rose Mat
600 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Duschbyggarna Dark Rose Matt är en modern enkelkrok. Den har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Duschbyggarna Dark Rose Matt är en modern enkelkrok. Den har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2101 |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Dark Rose Mat |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Dark Rose Mat |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Antal Krokar | 1 |
| EAN-nr | 7340138769695 |
