Handdukskrok Duschbyggarna Soft C1501
300 kr

Soft C1501
300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Soft C1501 från Duschbyggarna är en stilren enkelkrok. Kroken har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen. Lim/häftmassa ingår ej.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukskrok Soft C1501 från Duschbyggarna är en stilren enkelkrok. Kroken har ett runt väggfäste och skruvas eller limmas upp på väggen. Lim/häftmassa ingår ej.
Dokument
Recensioner
Anna CVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga & känns kvalitativa!
+ känns kvalitativa
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1501 |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Material | Mässing |
| Höjd | 55 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Serie | Soft |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| Antal Krokar | 1 |
| EAN-nr | 7340138722836 |
