Handdukskrok Habo 1368-4
fr.163 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

1368-4
163 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok 1368-4 från Habo är en krokrad av rostfritt stål med dold skruvfastsättning. Utsprång 30 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handdukskrok 1368-4 från Habo är en krokrad av rostfritt stål med dold skruvfastsättning. Utsprång 30 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Badrumskrok |
| Material | Stål |
| Serie | 1368 |
| Höjd | 40 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Färg | Krom, Mässing, Rostfritt, Svart |
