Handdukskrok Habo Edge Rostfri Blank
Rek. pris 144 kr
95 kr
Se priset!

Edge Rostfri Blank
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok av rostfri polerad stål. Med en självhäftande infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100358 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 120 mm |
| Serie | Edge |
| Höjd | 50 mm |
| Utsprång | 37 mm |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Självhäftande |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7317901003584 |

