Handdukskrok Habo Edge Svart
Rek. pris 81 kr/st
Lägsta totalpris 122:-
61 kr/stSe priset!

Edge Svart
2 st / 122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok av svart stål . Med en självhäftande infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100356 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 30 mm |
| Serie | Edge |
| Höjd | 50 mm |
| Utsprång | 39 mm |
| Färg | Svart |
| Montering | Självhäftande |
| Antal Krokar | 1 |
| EAN-nr | 7317901003560 |

