Handdukskrok Habo Edge Svart
Rek. pris 144 kr
95 kr
Se priset!

Edge Svart
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok av svart stål . Med en självhäftande infästning.
Recensioner
Hasiba SVerifierad köpare
för 6 år sedanKlistret håller super bra. Jätte fina matt svarta krokar.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100359 |
| Yta | Matt |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Svart |
| Höjd | 50 mm |
| Utsprång | 37 mm |
| Serie | Edge |
| Bredd | 120 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7317901003591 |

