Handdukskrok Hansgrohe AddStoris 41755
fr.229 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

AddStoris 41755
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Hansgrohe AddStoris 41755 är en elegant dubbelkrok som är tillverkad i metall. Den stilrena designen gör att den passar in i de flesta badrum.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Handdukskrok Hansgrohe AddStoris 41755 är en elegant dubbelkrok som är tillverkad i metall. Den stilrena designen gör att den passar in i de flesta badrum.
Övrigt
- För väggmontage
- Material: Metall
- Dold fastsättning
- Borravstånd: 50 mm
- Med befästningsmaterial
- Diameter på borrhål: 6 mm
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
- För väggmontage
- Material: Metall
- Dold fastsättning
- Borravstånd: 50 mm
- Med befästningsmaterial
- Diameter på borrhål: 6 mm
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Recensioner
Erik EVerifierad köpare
för 2 år sedanStilrena och rejäla.
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41755000H |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Krok |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Bredd | 66 mm |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Polerad Guld |

