Handdukskrok Macro Design Base 3-krok
fr.305 kr
fr.215 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Base 3-krok
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukskrok Macro Design Base är en trippelkrok som kan fästas i väggen med tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | TBD3KSM |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas eller Tejpas |
| Material | Rostfritt sål |
| Serie | Base |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Antal Krokar | 3 |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Borstad, Krom, Mattsvart |

