Handdukskrok Theofils Cannes 1-Krok
Rek. pris 185 kr
fr.119 kr
Se priset!
Välj variant

Cannes 1-Krok
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Theofils Cannes är en exklusiv krok som finns i flera olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Cannes är en exklusiv krok som finns i flera olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000019T |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Cannes |
| Typ | Krok |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 58 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Bredd | 26 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart |
