Handdukskrok Theofils Dijon 1-Krok
fr.79 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Dijon 1-Krok
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000061T |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Krok |
| Antal Krokar | 1 |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Bredd | 19 mm |
