Handdukskrok Theofils Dijon 3-Krok
fr.209 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Dijon 3-Krok
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Yta | Blank, Matt |
| Typ | Krok |
| Material | Metall |
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Serie | Dijon |
| Djup | 40 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Antal Krokar | 3 |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
