Handdukskrok Theofils Toulon 1-Krok
Rek. pris 185 kr
fr.159 kr
Se priset!
Välj variant

Toulon 1-Krok
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Theofils Toulon är en klassisk krok som finns i flera olika utföranden och färger. Krokarna ingår i badrumsserien Toulon som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Toulon är en klassisk krok som finns i flera olika utföranden och färger. Krokarna ingår i badrumsserien Toulon som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000001T |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Toulon |
| Typ | Krok |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Bredd | 46 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart |
