Krok Habo 1045 Vit Självhäftande
Rek. pris 91 kr
61 kr
Se priset!

1045 Vit Självhäftande
61 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Krok 1045 Vit Självhäftande från Habo är en självhäftande krok av plast. Utsprång 15 mm. Denna krok säljs i 6-pack.
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok 1045 Vit Självhäftande från Habo är en självhäftande krok av plast. Utsprång 15 mm. Denna krok säljs i 6-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 62805 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Serie | 1045 |
| Typ | Badrumskrok |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Utsprång | 15 mm |
| Antal Krokar | 6 |
| Antal | 6 st/frp |
| Bredd | 15 mm |
| EAN-nr | 6420614021712 |

