Krok Habo 1621 Vit Självhäftande
Rek. pris 66 kr
53 kr
Se priset!

1621 Vit Självhäftande
53 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krok 1621 Vit Självhäftande från Habo är en självhäftande krok av plast. Utsprång 22 mm. Denna krok säljs i 2-pack.
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok 1621 Vit Självhäftande från Habo är en självhäftande krok av plast. Utsprång 22 mm. Denna krok säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 57042 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Vit |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 51 mm |
| Material | Plast |
| Utsprång | 22 mm |
| Serie | 1621 |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| Bredd | 51 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7317900057045 |

