Krok Habo Rustik Smide
Rek. pris 91 kr/st
Lägsta totalpris 112:-
56 kr/stSe priset!

Rustik Smide
2 st / 112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok från Habo i smide med rustik karaktär. Utsprång 90 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18629 |
| Ytbehandling | Smide |
| Färg | Svart |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Material | Zink/Zamak |
| Produkttyp | Krok |
| Storlek | 2 mm |
| EAN-nr | 7317900186295 |


