Krok Habo Vit Självhäftande
fr.38 kr
Se priset!
Välj variant

Vit Självhäftande
38 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok Vit Självhäftande från Habo är en självhäftande krok av plast. Kroken säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| Antal Krokar | 2 |
| Djup | 16, 22 mm |
| Höjd | 30, 46 mm |
| Utsprång | 16, 22 mm |
| Serie | 2061, 2069 |
| Bredd | 20, 32 mm |

