Kroklist Duschbyggarna Soft C1503
850 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kroklist Soft C1503 från Duschbyggarna är en stilren kroklist med fem hängare. Listen har en elegant rundad form.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Kroklist Soft C1503 från Duschbyggarna är en stilren kroklist med fem hängare. Listen har en elegant rundad form.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1503 |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Kroklist |
| Material | Mässing |
| Höjd | 55 mm |
| Bredd | 415 mm |
| Serie | Soft |
| Djup | 70 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| Antal Krokar | 5 |
| EAN-nr | 7340138722850 |
