Stödhandtag Strand Stainless GRABBA 90 graders vinkel600x600 mm, vänster
Rek. pris 1 345 kr
901 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Vänster
Höjd:
600 mm
Längd:
600 mm

GRABBA 90 graders vinkel
600x600 mm, vänster
901 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stödhandtag GRABBA med rät vinkel i matt rostfritt stål från Strand Stainless Stainless. Vinklad modell (90 graders vinkel) för handikappanpassning av badrum och toaletter med dold fastsättning. Rejäl konstruktion i rostfritt stål 304 med maxbelastning 100 kg. Välj mellan olika längder.
Varumärke
Strand StainlessBeskrivning
Stödhandtag GRABBA med rät vinkel i matt rostfritt stål från Strand Stainless Stainless. Vinklad modell (90 graders vinkel) för handikappanpassning av badrum och toaletter med dold fastsättning. Rejäl konstruktion i rostfritt stål 304 med maxbelastning 100 kg. Välj mellan olika längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Strand Stainless |
| Art.Nr. | STSH-791D |
| Yta | Matt |
| Utförande | Vänster |
| Tillverkarens Art.Nr. | STSH-791D |
| Höjd | 600 mm |
| Längd | 600 mm |
| Fäste | Diameter: 62 mm |
| Färg | Stål |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Grabba |
| Typ | Stödhandtag |
| Bredd | 32 mm |
| RSK-nr | 8487484 |
| EAN-nr | 7350025864655 |

