Sminkspegel Blomus Vista RundKrompläterat stål
759 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
blomusBeskrivning
En elegant sminkspegel från Blomus som går att rotera och har fem gångers förstoring.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68848 |
| Höjd | 310 mm |
| Längd | 185 mm |
| Belysning | Nej |
| Material | Krompläterat stål |
| Serie | Vista |
| Bredd | 170 mm |
| EAN-nr | 4008832688485 |


