Sminkspegel Smedbo Outline FK485EBP Svart
Rek. pris 3 450 kr
2 635 kr
Se priset!

Outline FK485EBP Svart
2 635 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sminkspegel Outline FK485EBP Svart från Smedbo är en praktisk rak- och sminkspegel med LED-teknik (Dual Light) och 5 gångers förstoring. Denna spegel väggmonteras med dold fastsättning och har en ram i PMMA. Den är batteridriven med 4x1,5 AA-batterier (ingår ej) och den stänger automatiskt av sig efter 15 min. IP 21.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Sminkspegel Outline FK485EBP Svart från Smedbo är en praktisk rak- och sminkspegel med LED-teknik (Dual Light) och 5 gångers förstoring. Denna spegel väggmonteras med dold fastsättning och har en ram i PMMA. Den är batteridriven med 4x1,5 AA-batterier (ingår ej) och den stänger automatiskt av sig efter 15 min. IP 21.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK485EBP |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Belysning | Ja, LED |
| Material | Spegelglas |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Outline |
| Typ | Sminkspegel |
| Djup | 390 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7391447086645 |


