Papperskorg Brabantia Bo 7 L
Rek. pris 579 kr
fr.463 kr
Se priset!
Välj variant

Bo 7 L
463 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Placera Brabantia Bo Avfallshink 7 liter i hörnet eller häng den på väggen. Vart du vill, för du kan enkelt lyfta locket från vänster, höger och på framsidan på avfallshinken. Så du behöver inte längre böja dig ner för att lägga något i avfallshinken. En sagolik hink!
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Placera Brabantia Bo Avfallshink 7 liter i hörnet eller häng den på väggen. Vart du vill, för du kan enkelt lyfta locket från vänster, höger och på framsidan på avfallshinken. Så du behöver inte längre böja dig ner för att lägga något i avfallshinken. En sagolik hink!
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| Produkttyp | Avfallshink |
| Djup | 207 mm |
| Djup | 207 cm |
| Höjd | 317 mm |
| Volym | 7 l |
| Vikt | 1,4 kg |
| Bredd | 242 mm |
| Bredd | 242 cm |
| Färg | Blank Stål, Ljusblå, Matt Stål, Mattsvart, Platinum, Vit |
