Sanitetspåshållare Katrin Plast
Rek. pris 328 kr
fr.129 kr
Se priset!
Välj variant

Plast
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna hygieniska papperskorg är en elegant och diskret lösning för kvinnlig hygien i det gemensamma badrummet. Ge kvinnlig personal och besökare en säker och lättanvänd sanitär lösning med den här papperskorgen. Dispensern är tillverkad av lätt och tålig ABS-plast och har hög kvalitet samtidigt som den sparar värdefullt bänkutrymme och gör produkten lättillgänglig på ett prydligt sätt. De fina avrundade kanterna gör rengöringen enkel och enheten estetiskt tilltalande. De individuellt förpackade påsarna innebär att du inte behöver trycka på enheten för att använda den, vilket minskar risken för kontaminering.
Varumärke
KatrinBeskrivning
Denna hygieniska papperskorg är en elegant och diskret lösning för kvinnlig hygien i det gemensamma badrummet. Ge kvinnlig personal och besökare en säker och lättanvänd sanitär lösning med den här papperskorgen. Dispensern är tillverkad av lätt och tålig ABS-plast och har hög kvalitet samtidigt som den sparar värdefullt bänkutrymme och gör produkten lättillgänglig på ett prydligt sätt. De fina avrundade kanterna gör rengöringen enkel och enheten estetiskt tilltalande. De individuellt förpackade påsarna innebär att du inte behöver trycka på enheten för att använda den, vilket minskar risken för kontaminering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Katrin |
| Art.Nr. | 484565K |
| Material | Plast |
| Typ | Sanitetspåshållare |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Bredd | 95 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 91875, 92247 |
| Vikt | 0,061, 0,093 kg |
