Badkarshandtag Smedbo Living FK807 Rostfri
Rek. pris 1 030 kr
835 kr
Se priset!

Living FK807 Rostfri
835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkarshandtag i polerat rostfritt stål. Rak lång modell. Kan även användas för dusch. Gedigen konstruktion för säker montering. Dold fastsättning.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Badkarshandtag i polerat rostfritt stål. Rak lång modell. Kan även användas för dusch. Gedigen konstruktion för säker montering. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK807 |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Living |
| CC-mått | 600 mm |
| Djup | 85 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Längd | 665 mm |
| EAN-nr | 7391447052695 |


