Mugghållare Miller Badrum Miami
fr.815 kr
fr.650 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Välj variant

Miami
650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mugghållare Miller Badrum Miami är en praktisk mugghållare som ingår i Miller Badrums tillbehörserie Miami. Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Mugghållare Miller Badrum Miami är en praktisk mugghållare som ingår i Miller Badrums tillbehörserie Miami. Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål.
Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål. Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Recensioner
UdvalVerifierad köpare
för 1 år sedanFyrkantiga formen utnyttjar den annars ganska lilla volymen på muggen. Avståndet från väggen tillåter muggen att inte nudda spegeln som i sin tur har hos mig djup på 3 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8403CM |
| Yta | Blank, Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Serie | Miami |
| Typ | Mugghållare |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Bredd | 65 mm |
| Färg | Krom, Mattsvart, Rostfri Finish |
