Tandborstglas Duschbyggarna Brass med Hållare
1 020 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tandborstglas Duschbyggarna Brass är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och hållare. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Duschbyggarna Brass är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och hållare. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1909 |
| Produkttyp | Tandborstglas |
| Material | Mässing |
| Bredd | 70 mm |
| Serie | Brass |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 105 mm |
| Färg | Mässing |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7340138769510 |
