Tandborstglas Duschbyggarna ClassicKrom
750 kr
Vald variant
Färg:
Krom
Montering:

Classic
Krom
750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tandborstglas Classic från Duschbyggarna är ett stilren tandborstglas i frostat glas med en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Classic från Duschbyggarna är ett stilren tandborstglas i frostat glas med en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1310 |
| Yta | Högblank |
| Färg | Krom |
| Höjd | 95 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Djup | 115 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Classic |
| Montering | Skruv/Lim, Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138723512 |
