Tandborstglas Duschbyggarna Dark Rose med Hållare
1 070 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tandborstglas Duschbyggarna Dark Rose är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och hållare. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Duschbyggarna Dark Rose är ett modernt tandborstglas med ett frostat glas och hållare. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2009 |
| Produkttyp | Tandborstglas |
| Material | Mässing |
| Bredd | 70 mm |
| Serie | Dark Rose |
| Höjd | 95 mm |
| Djup | 105 mm |
| Färg | Dark Rose |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7340138769640 |
