Tandborstglas Smedbo Home 343PBorstad Mässing
Rek. pris 590 kr
539 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Home 343P
Borstad Mässing
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilfullt tandborstglas från Smedbo i porslin med rund bakplatta. Då är det vägghängda tandborstglaset ett perfekt alternativ. Ta farväl av lösa tandborstar eller tandborstglas som gör kladdiga tandkrämsringar på handfatet. Den skruvas eller limmas upp med dold fastsättning.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Stilfullt tandborstglas från Smedbo i porslin med rund bakplatta. Då är det vägghängda tandborstglaset ett perfekt alternativ. Ta farväl av lösa tandborstar eller tandborstglas som gör kladdiga tandkrämsringar på handfatet. Den skruvas eller limmas upp med dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | HV343P |
| Yta | Matt |
| Färg | Borstad Mässing |
| Djup | 93 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Bredd | 75 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Serie | Home |
| Typ | Tandborstglas |
| EAN-nr | 7391447093544 |

