Tandborstglas Smedbo House R343
Rek. pris 480 kr
fr.392 kr
Se priset!
Välj variant

House R343
392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tandborstglas från Smedbo i frostat glas med hållare. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RX343S |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Mässing |
| Serie | House |
| Typ | Tandborstglas |
| Djup | 93 mm |
| Diameter | 75 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Väggmonterad | Ja |
| Färg | Blank Krom/Frostat Glas, Matt Krom/Frostat Glas, Matt Vit |


